Weekoverzicht #19 2025 – Wijziging in Nederlandse bankregels: directe overschrijvingen vanaf spaarrekeningen beperkt
In week 19 bespreken Jeroen en Willem hoe de NAVO-top steeds meer begint te lijken op het coronabeleid – alles moet wijken.
PFAS, stikstof, de wolf, droogte, fijnstof, pesticiden – eigenlijk is alles ineens levensgevaarlijk en het devies lijkt: blijf binnen en beweeg vooral niet.
Het leger wordt ondertussen stevig in de etalage gezet; 4 en 5 mei zijn verworden tot promotiedagen voor wie bereid is te sneuvelen.
Trump blijft vaag koers varen: gain-of-function onderzoek is stopgezet, maar het boycotten van Israël is nu strafbaar.
Duitsland worstelt met de AfD – officieel niet extreemrechts, maar wel verdacht, en zoals verwacht is Merz inmiddels bondskanselier.
In de rechtszaak tussen de Blauwe Tijger en de NCTV blijkt het vonnis vooral een verzameling doublespeak, waarmee de rechterlijke macht opnieuw haar rol als doorgeefluik van staatspropaganda bevestigt.
Ondertussen is de WHO alweer bezig met een nieuwe oefening, ditmaal rond het “mammoetvirus”.